Tilex – baseny Białystok

O Nas ..

O Nas ..

NASZE USŁUGI
Specjalizujemy się w sprawach budowlanych

Firma Z.B.Tilex powstała w 2010 roku, ale właściciel firmy ma wieloletnie doświadczenie w branży związanej z basenami, tarasami czy też fontannami. Przed założeniem swojej działalności współpracował z renomowaną firmą, w której zajmował się zarządzaniem i koordynacją ludźmi w taki sposób, aby roboty były wykonywane terminowo i w najwyższej jakości. Dzięki temu dziś nasi Klienci są zachwyceni naszą fachowością oraz rzetelnością, ale przede wszystkim profesjonalną, szybką i sumienną pracą.

Jesteśmy firmą młodą, ale już teraz możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi inwestycjami basenowymi w prywatnych rezydencjach, obiektach sportowych i hotelowych.
 

Charakteryzujemy się ciągłym doskonaleniem w zastosowaniu nowych technologii. Dlatego jesteśmy pewni, że świadczone przez nas usługi, takie jak izolacja, hydroizolacja, reprofilacja czy też groszkowanie, stoją na najwyższym poziomie.

Wykonując zlecenia, takie jak baseny, tarasy, fontanny czy mozaiki współpracujemy z uznanymi producentami materiałów (BASF, PCI, itp.), co zapewnia gwarancję trwałości wykonanych usług.